Přihlášení (L001)
Přihlášení do portálu:
Vítáme vás v informačním systému IS/STAG UP. Pro přihlášení použijte stejné přihlašovací jméno a heslo jako do Portálu UP. V případě problémů s přihlášením, prosím, použijte stejné heslo jako k elektronické poště nebo si heslo změňte v Portálu UP v záložce Upravit můj profil.
Portálový rozcestník (S087)
Úvodní informace Nápověda

Úvodní informace

Vítáme vás v informačním systému IS/STAG UP. Pro přihlášení použijte stejné přihlašovací jméno a heslo jako do Portálu UP. V případě problémů s přihlášením, prosím, použijte stejné heslo jako k elektronické poště nebo si heslo změňte na Portálu UP v záložce Můj profil.

 
Aktuality (C012) Nápověda
Aktuality
Sdělení pro studenty Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci 08.04.2019, 09:07
Zvýrazněná informace...

Dovolujeme si Vám tímto oznámit studentům dotčené fakulty, že bylo opětovně zahájeno hodnocení kvality výuky pro letní semestr akademického roku 2018/2019 v rámci IS/STAG. Hodnocení je opět plně anonymní, takže nikdo není schopen spojit hodnocení předmětu či vyučujícího s konkrétní osobou hodnotitele.

Stručný postup použití modulu pro hodnocení kvality výuky v rámci systému STAG je možné nalézt zde a moc děkujeme všem studentům Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kteří se do hodnocení kvality zapojí.

 

Vedení Pedagogické fakulty UP v Olomouci

[RSS]