Přihlášení (L001)
Přihlášení do portálu:
Vítáme vás v informačním systému IS/STAG UP. Pro přihlášení použijte stejné přihlašovací jméno a heslo jako do Portálu UP. V případě problémů s přihlášením, prosím, použijte stejné heslo jako k elektronické poště nebo si heslo změňte v Portálu UP v záložce Upravit můj profil.
Portálový rozcestník (R001)
Úvodní informace Nápověda

Úvodní informace

Vítáme vás v informačním systému IS/STAG UP. Pro přihlášení použijte stejné přihlašovací jméno a heslo jako do Portálu UP. V případě problémů s přihlášením, prosím, použijte stejné heslo jako k elektronické poště nebo si heslo změňte na Portálu UP v záložce Můj profil.

 
Aktuality (C012) Nápověda
Aktuality
HROMADNÝ výdej validačních známek v rozšířených úředních hodinách v lednu 2019 18.12.2018, 13:23
Zvýrazněná informace...

Pro studenty, kteří si dosud svou známku na ISIC neuhradili anebo nevyzvedli, byl vyčleněn na jejich převzetí druhý lednový týden roku 2019 – úterkem počínaje. 

Známky budou vydávány na CVT UP v kanceláři IK v 2. patřev budově Zbrojnice (Biskupské nám. 1)  od ÚTERÝ 8. 1. 2019 do PÁTKU 11. 1. 2019 v rozšířených úředních hodinách:  7:30 - 15:00   Přestávka na oběd : 12:00 - 12:30

Kdo ještě neuhradil validační známku, může provést platbu ve STAGu. Doporučený způsob platby je platební bránou online. Pouze v tomto případě platby si student může vyzvednout známku do několika minut. Při platbě převodem v lednu 2019, musí předložit doklad o platbě, neboť platba se ještě nemusí zobrazovat.

Podrobnější informace naleznete na https://cvt.upol.cz/identifikacni-karty-ik/

MASS dispensing of the validation stamps in extended office hours in January 2019

More infromation https://cvt.upol.cz/en/identificationcards/

 

Upozornění pro uživatele webových služeb IS/STAG 12.11.2018, 09:33

8.11.2018 byla nasazena nová modernizovaná verze aplikace "webové služby nad IS/STAG"
Veškeré podrobnosti jsou uvedeny v dokumentaci aplikace zde: https://is-stag.zcu.cz/napoveda/web-services/ws_ws.html
Konkrétně zde jsou uvedeny všechny změny a informace o migraci: https://is-stag.zcu.cz/napoveda/web-services/ws_rest_migrace.html

CVT

[RSS]